Zapewniamy bezpieczne i profesjonalne rewizje zbiorników LPG przeprowadzane szybko i sprawnie

 

GPC Polska od 12 lat świadczy profesjonalne usługi w branży instalacji gazowych. Od kilku lat naszą specjalizacją jest serwis-montaż instalacji LPG oraz rewizje wewnętrzne zbiorników gazowych o pojemności od 2700 litrów  do 100000 litrów oraz większych.

 

Wiemy, że serwis gazu płynnego LPG wymaga odpowiedniej wiedzy technicznej, bezpieczeństwa wykonywanych prac i doświadczenia.

Dlatego wypracowaliśmy najwyższe standardy pracy i dysponujemy zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, którzy wykonują powierzone prace zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i przepisami w możliwie jak najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższe warunki bezpieczeństwa.

 

Wysoka jakość naszych usług została doceniona przez zadowolonych klientów, dlatego dziś z dumą współpracujemy z największymi koncernami z branży LGP, dystrybutorami oraz posiadaczami zbiornków LPG z całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji klientów z terenu całej Polski, zapewniając fachowy serwis i terminowość wykonywanych prac.

Perfekcyjne zaplecze sprzętowe

 

Przeprowadzamy pełne rewizje zbiorników LPG wraz z próbą ciśnieniową przy użyciu  profesjonalnego, nowoczesnego i mobilnego sprzętu zamontowanego na samochodzie ciężarowym.

 

Sprzęt, jakim dysponujemy jest atestowany i posiada decyzje eksploatacyjne Urzędu Dozoru Technicznego. Umożliwia on wykonanie  rewizji pełnych zbiorników LPG sprawnie i szybko, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję z  profesjonalnie wykonanej pracy.

 

 

Sprzęt zamontowany na samochodzie do wykonania rewizji wewnętrznych napędzany jest hydraulicznie. W związku z powyższym jesteśmy niezależni od innych mediów. Dodatkowym atutem jest zamontowany na stałę zbiornik z wodą o pojemności 3 000 litrów.

 

Przywozimy własną wodę do badania ciśnieniowego, którą po wykonaniu usługi oddajemy do utylizacji. Przepompowanie 3 000 litrów wody zajmuje nam 14 min.

Dlaczego warto z nami współpracować?

1.

DOŚWIADCZENIE...

 

Ponad 15 lat w branży gazowej, ponad 600 rewizji zbiorników i badań ciśnieniowych przeprowadzanych każdego roku.

 

2.

BEZPIECZEŃSTWO...

 

Wykonywane przez nas usługi cechują się profesjonalizmem, nasi doświadczeni pracownicy wykonują prace zgodnie z przepisami i normami zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

3.

SZYBKOŚĆ...

 

Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego naszą pracę wykonamy sprawnie i profesjonalnie w możliwie, jak najkrótszym czasie.

 

4.

NOWOCZESNY SPRZĘT...


Pracujemy tylko na sprawdzonym i atestowanym sprzęcie, a dzięki jego mobilności i innowacyjności świadczymy usługi w całej Polsce.


Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie i jesteśmy świadkami głębokich zmian w środowisku i biznesie, a także świadomości społeczeństwa. Niezmiennie jesteśmy i będziemy bazować na podstawowych zasadach, na których została zbudowana Nasza firma - szczerości w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi oraz wysoką jakością świadczonych usług.

 

inż. ANDRZEJ MUSZYŃSKI